AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Prezentare practic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Starchild

Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 19
Mesaje Mesaje : 53
Localizare Localizare : Giurgiu

MesajSubiect: Prezentare practic   Sam Dec 28 2013, 21:05

Ma numesc Adomnicai Catailin(unii imi zic simplu Catalin altii imi zic Adom, ramane la alegere proprie)am 15 ani, locuiesc in Muntenia mai precis in Giurgiu, sunt clasa a 10-a, genuri preferate de anime-uri:Comedy,Romance,Shounen,Action,Adventure,top 10 anime-uri preferate:1.Zero no Tsukaima, 2.Fairy Tail, 3.Toradora, 4.Naruto Shippuden, 5.Oda nobuna no yabou, 6.Gosick, 7.Stein`s Gate, 8.Mahou Shoujo Madoka Magica, 9.Oreimo, 10.Accel world sau Sword Art Online(in timp ce Sword Art Online m-a facut fericit cu prima parte si m-a enervat cu partea a doua, Accel World a tinut un tempo stabil).Imi plac personajele feminine tsundere.Pasiunea mea la scoala este informatica si as vrea dupa ce termin liceul sa intru la Politehnica in Bucuresti la Automatica.Hmmm....Sunt o fire vioaie careia ii place sa imbine comedia cu romantismul(dar cateodata prea mult romantism strica asa ca raman mai mult pe latura comica).Culoarea mea preferata este albastru,am 1,89,ochi schimbatori in 3 culori(verde,albastru,gri).

Cred ca este destul dragilor!
Incantat de cunostinta!

PS:Daca vi se pare ca e copiat din alta parte sa stiti ca asa e, mi-a fost lene sa o scriu iar.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Misterio

Mesaje Mesaje : 661

MesajSubiect: Re: Prezentare practic   Sam Dec 28 2013, 22:23

Bun venit în junglă. Nu-ți face griji, nu suntem sălbatici (majoritatea) și nici perverși (poate unii).
Fă-ți prieteni și distrează-te! ^^

I fell it deep within
It’s just beneath the skin
I must confess that
I feel like a monster

Sus In jos
Starchild

Vârstă Vârstă : 19
Mesaje Mesaje : 53
Localizare Localizare : Giurgiu

MesajSubiect: Re: Prezentare practic   Dum Dec 29 2013, 10:06

Perversitatea este un dar nu un blestem, deoarece toti baietii sunt perversi dar numai unii au curajul de a exterioriza asta.(Adomnicai Catalin - 2012)

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prezentare practic   

Sus In jos

Prezentare practic
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: