AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Mortum

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1898
Rang RPG Rang RPG : F Class

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 18:10

-Să ridici tu toate intestinele ălea -.-
Mă dau la o parte și mă rezem de un perete mai îndepărtat de cei 2. Nu eram în apele mele.
-Durere... îmi trebuie tristețea altora... îmi trebuie mai multă... durere...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Loveless

Mesaje Mesaje : 467

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 18:16

Clear priveste ingrijorat pe Akise.
-Ojou-san, imi cer scuze pentru tot si multumesc pentru intelegere...Ai putea avea grija de Master pana termin de "curatat" aici? Prezenta ta ar fi mult mai placuta decat a mea, spune Clear avand un zambet bland si pentru prima data, o privire matura.

Spoiler:

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 18:30

-Nu am nevoie de dragoste... durere... tristețe...
M-am pus pup și am început să crizez. Asta se întâmplă când cineva e prea bun cu mine.

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 18:36

Clear asteapta ca ceilalti sa se indeparteze, avand mainile adancite in paltonul alb si larg. Se apropie de cadevre, acolo unde asfaltul pictat cu rosu emana un miros neplacut. Acesta isi deschide umbrela, asezand-o pe umarul drept. Incepea sa se intunece, bolta era strabatuta de stele.
-Noaptea parca este o ploaia de stele...spune acesta, strangandu-si in maini umbrela ca un scut pentru ploaia de lumini.
Treptat, atmosfera din jurul lui se destinde, o lumina calda acopera toata acea mizerie, din sangele asfaltului se nasc mici lumini asemenea unor licurici, plutind in jurul lui Clear, iar acele cadavre se evapora o data cu mizeria, sangele, suferinta.

Spoiler:

Sus In jos
Nameless

Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 487
Localizare Localizare : În ochii prietenilor.

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:05

Cum Clear era pe straduta neiluminata iar Kaguya era pe cea luminata, Adele se puse langa Kaguya, fix la colt. Isi dadu jos ochelarii de soare pentru ca se lasa seara si ii baga intr-o mica poseta de umar. Nestiind ca sa-i faca crizatului de Kaguya, ii puse mana pe cap, mangaindu-l lent.
Saracutul copil... Ii arat eu durere.

I've played such a foolish game
Feeling you were everything to me and more
I don't mean to point the blame
But, baby, you have hurt me to my very core.
Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:10

-Îmi trebuie... DURERE !
Am sărit inconțtient spre ea. Buzele ne erau lipite, dar nu am sărutat-o. Da, mă credeți sau nu, așa fur eu durerea, tristețea, ura... Apoi m-am dezlipit rapid. Mi-am revenit la starea mea normală.
-Să nu mai zici asta nimănui. N-am chef de ”waw, kawai, ia-mi și mie suferința” . MAI ALES LUI CLEAR.

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:25

Dupa ce furtuna aia de ... Nimic. Adele n-a simtit nimic.
Ce bine e sa fi asexual gandi fata, inainte sa auda un frantuz balbaind un: "Oh, tu es Roxana Babenco". Enervata pana peste cap, fata si scos briceagul si l-a lasat sa straluceasca in lumina apusului. Tipul s-a speriat si a fugit mancand pamantul.

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:29

-Unde-i visătorul ? Am devenit creștin la cât de mult am zis ”Cristos” azi.
Mă așez pe o bancă și las capul în jos.

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:55

Adele merge si se aseaza langa el, pastrand totusi distanta. Cine stie? Poate iar vrea sa ii ia suferinta. Ea este din fire o persoana precauta. Ridica din umeri, chiar daca el nu o vedea. Isi invarte degetele mari in palme, incercand sa se calmeze. Era oarecum nervoasa, fara motiv.

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 21:59

-Dacă vrei să-mi dai o palmă, nu te opresc.
Închid ochii și ridic capul în sus. Urăsc orașul ăsta. Îl urăsc pe Clear. E primul om mai ciudat ca mine

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:04

- Te-ar face sa te simti mai bine? il intreba fata simtindu-i-se nesiguranta din glas. Frigul se lasa odata cu seara. Adele isi stranse memebrele mai aproape de ea ca sa isi mai pastreze din caldura corporala.

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:10

Clear se trezeste singur, in intuneric, in linistea deplina si asurzitoare, in locul unde mai devreme era impanzit de sange.
Dar era obisnuit sa fie singur si sa nu doarma. Se urca pe niste scari, ocoleste corpurile intunecata de noapte, apoi se trezeste pe o cladire, desupra celor doi.
-Masteeeeeeeeeeeeeeeeeeer~ striga acesta, deschizandu-si umbrela si sarind de pe terasa.
-I Believe i can flyyyyyy- dar se opreste brusc, trezindu-se cu fata pe pamant.

Spoiler:

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:13

Mă întorc către fată și îi șoptesc.
-Și ziceai că e un băiat normal ? @_O
Ma ridic de jos și îmi mușc puternic buza. Din sânge am făcut o suliță cu care am început să-l împung pe Clear
-Trezirea.

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:15

Fata tresari la auzirea bubuiturii pe care o formase Clear la intersectia cu pamantul. Cand Kaguya incepu sa il impunga cu obicetul ascutit isi puse mainile la gura intr-un mod dramatic.

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:20

Clear se ridica brusc, fara remuscari, aproape inuman si se prinde de Master.
-Masteeeeeeer *sniff sniff* Am crezut ca nu va voi mai vedea n-ni-niciodata~

Spoiler:

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:25

-O luăm de la capăt...
Am aruncat sulița peste vreo 3 cladiri. Tot ce s-a auzit a fost un ”Hau, să moara mama ! Drept in cicior m-o lovit hăsta ! Pupațaș uăcii tăi !”

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 22:46

Clear se ridica si isi ia umbrela grabit, pentru a nu o pierde din nou *cosmarul vietii lui*

Spoiler:

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:01

Adele privea totul din departare. Sopti un: Ce cuplu frumos ar face dar isi acoperi rapid gura.

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:04

-Te-am auzit -.-
Mă apropi de ea și cu o față de speriat morții, îi șoptesc:
-Poate el să aibă câți ani o avea, pentru mine tot un blegoman rămâne

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:08

Clear se apropie de cei doi, avand mainile adancite in buzunarele largi.
-Master, ojou-san, mergem acasa~? intreaba Clear pe un ton normal, pentru prima data observandu-se timbrul lui clar si placut.

Spoiler:

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:12

Apropiindu-se de ea, Adele ii observa taietura de pe barbie. Zambi siret si ii atinse rana cu varful degetelor, provocandu-i o durere intepatoare. Se uita apoi la Clear facandu-i semn afirmativ din cap.

Sus In jos
Mortum

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:14

-Dar... de când avem noi o casă împreună. Nu țin minte să fi fost soț și soție și să fi spart o casă.
Zic eu cu fața asta: -_-

Sus In jos
Nameless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:15

Adele il inghionti cu cotul in stomac pe Kaguya apoi ii sopti, pastrand un zambet larg:
- Prefa-te si tu.

Sus In jos
Loveless

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   Sam Dec 28 2013, 23:18

Clear isi desface umbrela, stand intre cei doi.
-Noaptea pare ca o ploaie de stele...spune Clear privind cerul, neascultandu-l pe Akise.

Spoiler:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)   

Sus In jos

Dragostea mă urăște, iar eu urăsc dragostea (Privat)
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi :: Paris (Franța)-
Mergi direct la: