AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lya

Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 20
Mesaje Mesaje : 1733

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Dum Sept 15 2013, 21:57

Mingea îmi cade din mâini.
-Taaaci...nu-mi spune că şi tu eşti un înger al morţii..sau ni se mai spune shinigami..zeu al morţii..mah.

Mustache
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
FlashDemon

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 110
Localizare Localizare : Aici

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Dum Sept 15 2013, 21:59

-Sunt un simplu suplinitor,inca n-am puteri speciale,dar da,sunt un Shinigami.spune acesta luand mingea,ea s-a rostogolit pana la el

Sus In jos
Lya

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Dum Sept 15 2013, 22:02

-Înţeleg...eu de când m-am născut am făcut acest lucru.

Mustache
Sus In jos
FlashDemon

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Dum Sept 15 2013, 22:05

-Interesant.spune acesta batand putin mingea,putea sa continue toata ziua

Sus In jos
Lya

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:03

Merg la geantă şi iau sticla de apă,dau să beau dar mă întreb dacă vrea şi băiatul.Îi arăt sticla de apă.
-Vrei?

Mustache
Sus In jos
FlashDemon

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:11

-Nu imi e sete,poti sa bei apa ramasa,nu te ingrijora pentru mine.spune acesta,se pare ca lumina se reflecta in ochelarii sai

Sus In jos
Lya

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:13

-Cum vrei.
Şi încep să beau.*Woooo de când eşti tu aşa de generoasă?*Din totdeauna am fost.

Mustache
Sus In jos
FlashDemon

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:16

Incepe sa ploua si sa devina frig,acum era apusul.
-Unde mergem?intreaba acesta uitandu-se la cer

Sus In jos
Lya

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:21

Mă uit la cer,cum devenea de la un alb candid şi albastru senin,devenea treptat treptat plin de cenuşă.
-Nuştiu..este o staţie de autobuz pe aici pe aproape,este acoperită,deci putem merge acolo.

Mustache
Sus In jos
FlashDemon

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:46

-Mhm,atunci,mergem?intreaba acesta,un strop ii intra in ochi,prin spatiul liber dintre ochelari si ochi,nu erau lipiti de ochi,ochelarii erau toti stropi,si asa nu il interesa,vedea bine oricum

Sus In jos
Lya

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Mar Sept 17 2013, 19:57

Alergăm pe mai multe străduţe şi ajungem la aceea staţie.Mă aşez pe bancă ,şi tocmai atunci începuse să plouă cu găleata.

Mustache
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   

Sus In jos

Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi :: Arhivă RPG :: Centrul parcului-
Mergi direct la: