AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Gheara diavolului.

In jos 
AutorMesaj
Perrie

Mesaje Mesaje : 67

MesajSubiect: Gheara diavolului.   Sam Sept 14 2013, 22:12

Plictisită de atâta caldura , am hotarat sa invat o noua tehnica asa ca m-am dus pe terenul de antrenament . Era destul de simplu acum ,pentru ca deja invatasem baza acestei tehnici la Gheara diavolului , acum trebuie doar sa invat cum sa creez aceea gheară. Trebuie să îmi concentrez energia în pistolul meu cu lumină apoi să eliberez aceea gheară de culoare roşie care loveşte adversarul ca un pumn cauzându-i daune medii. Pentru această tehnică este nevoie de multă atenţie şi să nu mă distragă nimic.
M-am aşezat într-o poziţie favorabilă pentru mine într-o lupta 1 vs 1. Încep să îmi concentrez energia în pistol din acela ieşind o gheruţă care loveşte un copac din pădure dârmându-l , îmi trebuie ceva mai tare dacă vreau să lovesc adversarul cu adevărat! Mai stau ceva vreme şi îmi concentrez iar energia dar tot acelaşi lucru iese numai că puţin mai mare, dintr-o dată văd din îndepărtare un tigru care aleargă spre mine şi îmi ia pistolul în gura şi îl zgârie cu ghearele apoi îl dă cu botu spre mine. Mă uit la el lung apoi i-au pistolul în mână şi încerc iar tehnica, iar de data asta mi-a ieşit chiar forte bine, iubesc acest tigru, mă duc şi îl mângai iar apoi el fuge. Ce ciudată a fost această întâmplare.Dar vad ca nu prea pot sa o controlez prea bine asa ca incep iar un antrenament scurt. Ma ridic in picioare imi canalizez energia in pistoale si din pistoalele mele iese o gheara care loveste un copac despincandu-l in doua. Se pare ca acum pot sa o controlez.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Gheara diavolului.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi :: Arhivă RPG :: Pădurea-
Mergi direct la: