AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati

In jos 
AutorMesaj
FlashDemon

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 110
Localizare Localizare : Aici

MesajSubiect: Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati   Sam Sept 14 2013, 17:23

Saruhiko se plictisea,se gandea la cat de complicat e numele sau,ii era putin somn,acesta se plimba prin padure.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Evonne

Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 19
Mesaje Mesaje : 1913
Localizare Localizare : Transilvania.

MesajSubiect: Re: Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati   Sam Sept 14 2013, 17:26

Mă plimbam liniştită prin pădure fiind aţintită de razele solare. Lumina era impulsivă dându-mi senzaţia de pură claritate. Oftez, continuându-mi drumul.

I need to calculate
What creates my own madness

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lairics.tumblr.com/
FlashDemon

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 110
Localizare Localizare : Aici

MesajSubiect: Re: Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati   Dum Sept 15 2013, 12:40

Acesta o vede pe fata,nu avea chef de aproape nimic,dar chiar si asa o saluta cand ajunge la cam 7 metrii distanta de ea.
-Hei.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati   

Sus In jos

Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi :: Arhivă RPG :: Pădurea-
Mergi direct la: