AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Luptele favorite din One Piece

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Akky

Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 20
Mesaje Mesaje : 868
Localizare Localizare : Călărași

MesajSubiect: Luptele favorite din One Piece   Mar Sept 10 2013, 22:34

Care sunt luptele voastre preferate din animeul One Piece?

Una din luptele mele favorite a fost cea a lui Luffy cu Moria, în general toate luptele lui Luffy au fost foarte bune, dar aceasta mi-a plăcut în mod special deoarece Moria este unul dintre personajele mele preferate din punct de vedere al abilităților, lupta a fost și mai lungă și mi-a plăcut cum a întors Luffy situația cu transformarea sa într-un gigant.

Altă luptă care mi-a plăcut a fost războiul de la Marineford unde mi-a plăcut și povestea luptei, cum toți pirații Barbă-Albă au năvălit pentru a-l salva pe Ace și cu ajutorul trupelor aliate cu Edward plus trupa din Impel Down a lui Luffy. A fost un război foarte frumos ca și întreg, mi s-a părut insipartă moartea lui Barbă Albă în picioare, omorât cu greu de către Barbă Neagră și echipajul său, cel ce avea să deveină după acest război o mare amenințare.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myanimelist.net/profile/AkkyX
Joimt

Mesaje Mesaje : 30
Localizare Localizare : Vid

MesajSubiect: Re: Luptele favorite din One Piece   Mier Aug 17 2016, 10:24

Barba Alba vs Marina
Plarile de Paie vs familia lui Doflamingo
ozora vs dracule mihawk
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Luptele favorite din One Piece
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: One Piece-
Mergi direct la: