AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Bună.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andreea.

Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 19
Mesaje Mesaje : 3

MesajSubiect: Bună.   Dum Sept 08 2013, 20:25

Păi, ca de fiecare dată când mă înregistrez pe un nou forum încep cu prezentarea mea, căci ar fi dubios să apar ca cioara-n par şi să postez anapoda.
Cred că numele meu este destul de evident, dacă nu, mă numesc Andreea, am 15 ani jumate, locuiesc în Focşani..
Mm.. Lucruri esenţiale despre mine. :-?Ascult muzică veche, cam toate genurile , cât despre muzica din ziua de azi, prefer doar rock-ul şi poate o melodie-două pop sau rap , dar nu prea. Îmi place să desenez, am tot felul de dosare şi caiete şi foi pierdute prin casă cu tot felul de schiţe şi desene. Obişnuiesc să desenez caractere din anime-uri sau pur şi simplu desene animate (Cum ar fi Tom şi Jerry :'3) şi am făcut şi câteva portrete al unor personalităţi care mi-au plăcut mie mai mult. (Din păcate m-a uşurat varămea de unul dintre ele T.T) Oricum, intenţionez să postez câteva şi aici, imediat ce-mi trece lenea (Poate mâine?) Trebuie să le fac poze şi mdaa.
Altceva ce aş mai putea spune. Sunt egoistă, zgârcită, uneori răutăcioasă, destul de serioasă în majoritatea timpului şi acum chiar nu ştiu ce aş mai putea spune. Să mă descriu nu a fost niciodată punctul meu forte. Contează aspectul fizic? Nu cred. =.=
Deci. Cam asta este. Sunt conştientă că nu am spus chiar aşa multe despre mine, dar vă aştept întrebările cu drag. Mă bucur să vă cunosc şi sper să ne înţelegem. ^.^

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ace

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 233
Localizare Localizare : Calarasi.

MesajSubiect: Re: Bună.   Dum Sept 08 2013, 21:16

Buna si bine ai venit pe acest forum! Spre sa fim prieteni si sa ne distram.

Pain, without love
Pain, I can't get enough
Pain, I like it rough
'Cause I'd rather feel pain than nothing at all

From THREE DAYS GRACE 'Pain'

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
xAimee

Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 124
Localizare Localizare : Butterfly-town

MesajSubiect: Re: Bună.   Lun Sept 09 2013, 14:05

Wow.Tu chiar te pricepi în a te prezenta.Întrebări nu am,tot ce vreau să spun este : Bun venit şi o şedere cât mai plăcută aici,pe forum.Sper să te vedem prin toate părţile, şi să fii activă.
Îndrăgostit

You're so hypnotizing
Could you be the devil
Could you be an angel

Your touch magnetizing
Feels like I am floating
Leaves my body glowing

They say be afraid
You're not like the others
Futuristic lover
Different DNA
They don't understand you