AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Flash. The last one.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Flash

Mesaje Mesaje : 2

MesajSubiect: Flash. The last one.   Dum Aug 04 2013, 13:07

Salutări tuturor! Nu mi-a făcut niciodata plăcere să mă descriu, așa că prefer să fiu descris de ceilalți după ce mă vor cunoaște mai bine. Totuși, chiar și așa, nu îmi păsa ce părere au despre mine, mă cunosc eu și mi se pare că e de ajuns.
Să trecem totuși la partea aceea mai interesantă, mai exact pasiunea noastră comuna - lumea anime și manga. Primul anime pe care l-am văzut a fost, dacă nu mă înșel...Dragon Ball. Sunt fan a tot ceea ce înseamnă psychological de calitate,  dacă mai este presărat și cu niște elemente de mystery, supernatural sau ceva thriller, cu atât mai bine. La ora actuală, Death Note este cel mai bun anime pe care l-am văzut vreodată, dat fiind faptul că l-am urmărit de mai bine de 3 ori și tot n-am ajuns să mă satur de el. În ceea ce privește manga, nu sunt un împătimit. Citesc un capitol o dată pe lună...sau o dată la două luni.

Pentru curioși, numele meu nu contează este Marius și am umila vârstă de 17 ani.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chaos

Mesaje Mesaje : 279

MesajSubiect: Re: Flash. The last one.   Sam Aug 10 2013, 15:26

Salut,bine ai venit.Stelute stelute.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Flash. The last one.
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum