AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Personajul preferat din Fairy Tail

In jos 
AutorMesaj
Akky

Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 21
Mesaje Mesaje : 868
Localizare Localizare : Călărași

MesajSubiect: Personajul preferat din Fairy Tail   Joi Aug 15 2013, 18:20

Care este personajul vostru preferat din acest anime?

Eu îl preferp pe Gajeel, în general nu sunt atras de personajele principale, mă plictisesc ușor de ele, iar Gajeel este undeva între cele principale și celelalte. El este și spre genul de personaj dur și întunecat, care este tot pe placul meu. Îmi place și abilitatea lui de Dragon Slayer de metal. Alt lucru care m-a atras la el este faptul că atunci când Wendy și Natsu au fugit după informațiile despre dragoni el a refuzat să vină deoarece nu îl interesa despre acea parte a trecutului.

Spuneți și voi aici despre personajul vostru preferat din Fairy Tail.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://myanimelist.net/profile/AkkyX
Misterio

Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661

MesajSubiect: Re: Personajul preferat din Fairy Tail   Joi Aug 15 2013, 20:08

Eu il prefer pe Natsu,deoarece ati vazut si voi,are o nebunie peste limita noastra.A mancat fulgere si foc negru deci nu e tocmai o persoana cu capul pe umeri.Insa nebunia asta il face puternic.Daca cititi manga veti observa ca in lupta cu Sting din viitor,Natsu ii da un cap in burta de aterizeaza si face praf o poarta care nici toata ghilda nu a reusit sa o distruga.Alta chestie ar fii ca-i place lupta!Ar da orice sa lupte.Dar e si un mare mancacios,totusi sa nu il punem in liga cu Goku sau Luffy.
In final cel mai bun motiv pentru care e preferatul meu este pentru ca este personajul principal normal.

I fell it deep within
It’s just beneath the skin
I must confess that
I feel like a monster

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Evonne

Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 19
Mesaje Mesaje : 1913
Localizare Localizare : Transilvania.

MesajSubiect: Re: Personajul preferat din Fairy Tail   Joi Aug 15 2013, 21:27

Eu una îl prefer pe Freed Justine. Îmi place atitudinea lui infantilă şi încăpăţânată. Singurul moment când mi-a captat atenţia a fost când a ajutat-o atunci pe Wendy. Îmi place felul în care îşi foloseşte magia, şi cum se limitează la unele cuvinte. Prima dată l-am văzut când era în trupa " Bad guy" şi de atunci mi-a plăcut cum priveşte lucrurile.
Spoiler:

I need to calculate
What creates my own madness

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://lairics.tumblr.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Personajul preferat din Fairy Tail   

Sus In jos

Personajul preferat din Fairy Tail
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: Fairy Tail-
Mergi direct la: