AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

[color=#000066]My lovely taikomochi[/color]

In jos 
AutorMesaj
KuroEmili

Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 20
Mesaje Mesaje : 4
Localizare Localizare : In spatele tau!

MesajSubiect: [color=#000066]My lovely taikomochi[/color]   Dum Aug 14 2016, 15:38

My lovely taikomochi

Pentru cine nu stie ce este taikomochi o sa spun doar atat = gheisa masculina din japonia din primele vremuri inainte sa apara si cele clasice pe care toti le stiu

Personaje

Mirai
♣Nume: Alesandro James
♣Varsta: 24 ani
♣Zodie: taur [25 aprilie]
♣Sex: masculin
♣Orientare sexuala: bisexual
♣Caracter: ♠ Incapatanat ♠ Posesiv ♠ Calm ♠ Realist
♣Istoric: Inca de mic a ramas pe cont propriu si a inceput sa calatoreasca pentru a reusi sa traiasca de pe o zi pe alta. De cinci ani face tot felul de afaceri ajungand cunoscut in tot tinutul si astfel a ajuns sa nu mai duca lipsa de bani.
♣Alte detalii:
-se crede superior intotdeauna
-ii place linistea
-adora sa se plimbe prin ploaie
-calareste cel putin o data pe saptamana
-uraste cand cineva nu face cum vrea
-nu-i place cand cineva plange din cauza lui
♣Aspect:

Eu

♣Nume: Akara
♣Prenume:Valinor
♣Varsta: 17
♣Zodie: Varsator (21 Ianuarie)
♣Caracter: ♦linistit ♦ignorant ♦nepasator ♦arogant ♦invidios
♣Istoric: Inca din vremuri vechi elfii au fost considerati niste ‘’daruri’’ pentru cei care vor sa experimenteze lucuri noi in materie de sex. Familia sa este cunoscuta pentru generatiile foarte ‘’reusite’’ de elfi. Femeile sunt obligate de oameni sa faca sex si sa nasca in continu baieti care inca de mici vor fi invatati cum sa fie niste taikomochi de vis pentru oamenii bogati. Ei sunt crescuti iar mai tarziu vanduti oamenilor care ofera cel mai mult. Valinor a trecut prin multe chinuri pe parcursul anilor iar asta l-a facut sa nu-i mai pese de ceea ce se intampla cu el. Ar vrea sa moara cat mai repede si sa nu-i mai incurce pe altii cu existenta sa, totusi se pare ca soarta inca vrea sa-l tina in viata
♣Detalii:
-poate fii o companie placuta uneori pentru cine stie cum sa se comporte cu el
-ii place luxul si mancarurile sofisticate
-ii place sa gateasca
-canta atunci cand simte ca cedeaza
-doarme mult
♣Aspect:

START RPG

Hehehe
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VladX

Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 22
Mesaje Mesaje : 298
Localizare Localizare : Ionia

Rang RPG Rang RPG : Rang F

MesajSubiect: Re: [color=#000066]My lovely taikomochi[/color]   Dum Aug 14 2016, 15:46

Paaaaaaaiiiiiiii..... de unde sa incep... cred ca cu inceputul.
First things first. In primul rand fisa nu e unde trebuie, avem o chestie numita "Fisa Personaj" dar nu e bai.
Second thing, aaa... RPG-ul asta va fi inchis in seara asta odata cu inceperea celui nou, e vina noastra ca administratori ca nu am blocat acest RPG si imi asum raspunderea ^^
Dar fisa nu va fi stearsa ci pusa in arhiva deci munca ta nu va fi pierduta ^^

Pai cam asta ar fi tot, sper sa ni te alaturi si in noul RPG ^^

Spoiler:

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[color=#000066]My lovely taikomochi[/color]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Color :: Lumea RPG :: Altele :: Alte locații-
Mergi direct la: